Об'єднуємося в боротьбі проти коронавірусу!

Ми стоїмо на порозі великого виклику, що постав не тільки перед українцями, а й всім світом. І цей виклик - хвороба COVID-19. На сьогодні ми не маємо ні вакцини, ні ліків проти цієї хвороби. Все що ми можемо, це об’єднати зусилля та підготувати наших лікарів та пацієнтів.
Що ми пропонуємо?
Скоординувати тих, хто хоче допомогти з тими, кому ця допомога потрібна. Якщо ви великий бізнес, невеличка компанія або людина, яка хоче допомогти у боротьбі з коронавірусом і ви не знаєте як, то цей сайт саме для вас.

Кому і на що збираємо кошти, що купуємо

Потреба №1

Засоби індивідуального захисту для лікарів. Сьогодні всі лікарі у всіх лікарнях України потребують її. Це і спеціальні костюми, маски, окуляри, рукавички. Індивідуальний захист слугує лікарю всього декілька годин, його потрібно багато разів змінювати.

За гроші, що ми зберемо, ми будемо купувати великі партії захисту для лікарів або шукати підрядників, які виготовляють його на замовлення. Захист поїде у ті лікарні, де він найбільш затребуваний.

Потреба №2

Апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) для пацієнтів. Це дороге обладнання, яке може собі дозволити придбати лише великий бізнес. Тож ми готові брати на себе координацію між лікарнями, бізнесом та постачальниками. Ви хочете придбати дороге обладнання, ми знаємо де його потребують і де від нього буде максимальна користь.

Потреба №3

Портативні рентгени. Це також дороге обладнання, яке конче необхідно для діагностики захворювання COVID-19. Процедура ввезення рентгенів складна та бюрократична. Тож якщо ви маєте намір купити такий для лікарні - звертайтесь, ми допоможемо з процедурою ввезення.

Потреба №4

Тест-системи ПЛР. Це основний тест, який потрібно робити людині, що має всі симптоми COVID-19. Його роблять і після того, як пацієнт одужує.

Моментальний онлайн донейт

Гроші, що будуть надходити на рахунок, підуть на закупівлю великих партій захисного одягу для лікарів, масок, рукавичок та окулярів
Платіж успішно відправлений! Велике спасибі за участь!
50 грн.
100 грн.
500 грн.
200 грн.
1000 грн.
Якщо ви хочете відключити регулярний платіж, заповніть форму.

На сьогодні зібрано коштів

Від 216 фізичних осіб у розмірі
109 500 грн
Від 1 юридичної особи у розмірі
10 000 грн